Vážení rodiče,
níže naleznete odkaz na přihlášení k dobrovolnému testování žáků v měsíci listopadu.

klikněte     zde ...

22.10. 2021 Akce "Za hvězdou Davidovou"

Přespolní běh - děvčata kategorie III. se umístila druhé a děvčata kategorie IV. byla třetí.
Gratulujeme!!!

Veronika Plasová III.B a Anežka Kupcová I.B postoupily
do krajského kola Logické olympiády!!!!!

Gratulace pro naši trenérku Lucii Chytrou.
Komise rovných příležitostí ve sportu Českého olympijského výboru znovu ocenila Trenérky a cvičitelky, tentokrát za rok 2020. Celkem 26 žen získalo diplomy v kategoriích – profesionální trenérka, objev roku, dobrovolná celoživotní činnost trenérky/cvičitelky a také v nové kategorii „inovace roku“.

Rozhovor pro Českou televizi     zde ...

Marek Novák získal 2.místo na Mistrovství České republiky juniorů v Jablonci a stal se tak vícemistrem ve své věkové kategorii pro rok 2021.
Gratulujeme ! ! !

Podmínky soutěže :

a) Fotografie odevzdají soutěžící v papírové podobě v nadepsané obálce (jméno a třída     soutěžícího).
b) Počet fotografií 1-10, formát 13x18cm, 15x21cm.
c) Každá fotografie, černobílá nebo barevná, musíbýt nadepsaná (název fotografie, jméno     a třída soutěžícího).
d) Termín odevzdání : 31.ledna 2022 do kabinetu biologie č.56.
e) Po vyhodnocení budou vítězové odměněni zajímavými cenami.
f)  Podzim je pro fotografování v přírodě nejvhodnější období !

Školní psycholog bude přítomen dva dny v týdnu, od 6.10.2021

Pondělí 9,20 - 11,20 hod.
Středa 8,00 - 10,00 hod.

kontakt: sgvejvodova_psycholog@sgagy.cz

Marek Novák, jako jediný zástupce Sportovního gymnázia Kladno, který závodil na Mistrovství České republiky juda v kategorii mužů v Olomouci, získal bronzovou medaili, ač sám je teprve ještě v mladší kategorii juniorů.

Poděkování

všem, kteří se zapojili do studentských voleb na naší škole.

Výsledky studentských voleb - JSNS     zde ...

Dne 8.9. si v Lidicích převzala ocenění naše studentka Kateřina Štorkánová (na fotografii vpravo) za první místo v literární soutěži v rámci 16.ročníku mezinárodní vědomostní soutěže "Lidice pro 21.století". Gratulujeme!

V krajském finále in-line bruslení v Benátkách nad Jizerou byla naše škola velmi úspěšná. Brali jsme: 4x zlatou, 2x stříbrnou a 1 bronzovou medaili.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Na velmi obsazeném turnaji Brno Cupu 2021 s mezinárodní konkurencí se judisté SG Kladno nejen zúčastnili, ale přivezli i cenné kovy.

2. místo Kristýna Hadravová

3. místo Marek Novák

Zkušenosti nejen ze závodů, ale i ze soustředění, které navazuje, také získávají studenti Tereza Šebková a Ondřej Kočárek.

2.- 4.9. 21 se žáci našeho gymnázia zúčastnili republikového finále Odznaku všestrannosti olympijskych vítězů. Akce je vyvrcholením Sazka olympijského víceboje. Naše škola brala výborné 20. místo ze 73 zúčastněných škol.
Děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Bára Jedelská ze sekundy A byla jako jediná dívka nominována do reprezentace ČR baseballu kategorie U12 a v srpnu (10.8. - 14.8.2021) se zúčastnila Mistrovství Evropy baseball U12 v Belgii v Mortselu, kde český tým získal stříbrné medaile a vybojoval postup na Mistrovství světa pro další ročník reprezentace.

Organizace školního roku 2021/2022 - prázdniny, ředitelská volna     zde ...