Kladno, Plzeňská 3103
  tel.: 312 660 398
  e-mail: sgagy@sgagy.cz

Výsledky soutěží

Sportovní gymnázium Kladno má mistryni světa ve sportovním aerobiku trojic. Andrea Švihálková získala 1. místo na MS v Holandsku 12. 10. 2019.
Blahopřejeme!

Dnes vybojovali nejstarší chlapci republikové finále v přespolním běhu. Dívky byly třetí. Gratulujeme.

Andrea Švihálková ze VII.B získala v aerobiku v triu na MČR - 1. místo. Gratulujeme!

Ve dnech 28.-29.9.2019 se v polském městě Tomazsov Mazowiecki v tamní hale uskutečnilo MČR v rychlobruslení ve všech věkových kategoriích. Závodilo více než 50 rychlobruslařů ve čtyřboji na tratích 500, 1000, 1500 a 3000 m podle pravidel ISU. V kategorii juniorek B získala stříbrnou medaili studentka 1.D Adéla Petrusová.

Ve čtvrtek 19.9.2019 jsme závodili v chladném, ale slunečném počasí na atletickém stadionu. Ve Středoškolském atletickém poháru v okresním kole skončili dívky i hoši na druhém místě.

Fotogalerie     zde   ...

Všichni účastníci Středočeské in-line brusle z naší školy se umístili na stupních vítězů a postupují do krajského finále. Děkujeme!

Veronika Štemberová vytvořila nový český rekord v kategorii žactva ve skoku o tyči (377cm). Stará Boleslav dne 4. 5. 2019.

IMG_1706.JPG, 173kB

Andrea Švihálková z VI.B o víkendu v polském Krakově na ME ve sportovním aerobiku (senior trio) získala 1. místo a titul mistryně Evropy.

Věkem ještě dorostenka Kristýna Hadravová získala na Mistrovství Čr žen 3. místo.
Gratulujeme !!!

Okresní kolo ve volejbalu nižší stupeň SG

Děvčata z primy až kvarty bojovala ve středu 17. dubna 2019 o postup z okresního kola ve volejbalu. Ve skupině je čekaly soupeřky ze 6. ZŠ, které tvořily kadetky volejbalového oddílu. Přesto se podařilo ve skupině zabrat a náš tým postoupil do semifinále z prvního místa. Bohužel po tomto zápase jsme ze zdravotních důvodů přišly o naší "univerzálku" a i když v oslabené sestavě, na finále jsme dosáhly. Bohužel soupeřky ze 6. ZŠ rozpoznaly útlum a smutek našich děvčat a ve finále nás porazily. Do krajského kola postoupil pouze vítěz OK. Děkujeme všem dívkám za opět maximální nasazení a péči o nemocnou kolegyni.

OKRESNÍ KOLO OVOV

Okresní kolo , které jsem úspěšně pořádali, se konalo 28.3.2019. Jako tradičně se nám velmi dařilo.Družstvo ve složení : Caroline Formánková, Radana Lapáčková, Alžběta Novotná, Marie Kubešová, Matouš Čížek , Kryštof Šanda, Vít Čapek a Zdeněk Matějka jasně zvítězilo a postupuje do Krajského kola.
S. Střihavková D 2007

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy , blahopřejeme medailistům a děkuji vyučujícím TV a třídě 3.A za organizaci celého závodu.

fotografie     zde   ...

Vyhlášení sportovce Kladna 2018

Halové M ČR juniorů v atletice - Matěj Krsek - oktáva B

Po pátečním vítězství v anketě Osobnost Sportovního gymnázia ovládl Matěj nejdříve nejkratší trať na 60 m v osobním rekordu 6,76 a jeho vrchol přišel na trati 400 m, kdy skvělým časem 46,77 překonal český juniorský rekord!

rozhovor s Matějem     zde   ...              video z české televize     zde   ...

Halové M ČR juniorů v atletice - Jakub Vítek - 3.A

Po pátečním medailovém umístění v anketě Osobnost Sportovního gymnázia se Jakub v sobotu 23. 2. 2019 stal mistrem České republiky ve skoku o tyči výkonem 500 cm.

video s vítězným skokem     zde   ...              video z vyhlášení     zde   ...

GRATULUJEME

FLorbal

Na republikovém finále v Otrokovicích se našim s jednou prohrou a jednou remízou nepodařilo postoupit do boje o finále. V boji o 5. místo porazili Otrokovice. Gratulujeme k 5. místu v republice a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Basketbal

Naše děvčata postoupila do semifinále z druhého místa ve skupině. Zde porazila po výborném taktickém výkonu vîtěze druhé kvalifikační skupiny - 14. ZŠ. Nedovolily soupeřkám vstřelit ani koš.
    Do finále znovu dívky nastoupily proti vítězi své skupiny, 3.ZŠ Slaný. Druhé místo je skvělým výsledkem bojovnosti, nasazení a odhodlání. Blahopřejeme!

video     zde   ...

Děvčata vybojovala 5. místo v krajském kole silového čtyřboje

Getting to know the 64 kg Czech national Champion: Eliška Pudivítrová

více    zde   ...

12.12. 2018 Kluci IV. kategorie vyhráli krajské kolo ve florbale a postoupili do kvalifikace na republikové finále

Volejbalová reprezentace naší školy - 2.místo v okresním kole volejbalu V. kategorie

28.11.2018 - regionálního kola OVOV

1. místo družstvo + v jednotlivcích zvítězili Simona Smrčková 3.D, Jakub Bokša IV.A, Veronika Štemberová III.A, Caroline Formánková II.A

26.11.2018 - 1. místo v Okresním kole ve florbalu dívek III.kat a postup do Krajského kola

Judistům se velmi dařilo:

Adéla Holečková se stala Mistryní České republiky v kategorii žen

Jonáš Plocar získal 2.místo na Přeboru České republiky v kategorii starších žáků

Marek Novák obsadil 5. místo na mezinárodním turnaji ve Varšavě, kdy v jeho váhové kategorii bylo 86 závodníků a vyhrál tak v pěti zápasech

Okresní kolo basketbalu kategorie V. Děvčata v sestavě 5 hráček vybojovala 2. místo.

MS v Holandsku v aerobiku a fitness aerobiku

Andrea Švihálková (VI. B)
sportovní aerobik - soutěž trojic: 5. místo
fitness aerobik: 3. místo - bronzová medaile (za Ruskem a Belgií)
titul 2. vícemistryně světa mezi dospělými (opět závodila jako juniorka v sestavě s dospělými dívkami)

Sobotková (IV.B), Charvátová (2.D), Štveráková (2.D) 3. místo kategorie Fitness aerobik Junior