Ikony (2)
instagram (1)
facebook (1) (1)
englsih
Ikony (1)

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

ERASMUS+ CINEMACULTURAL pobyt na Slovensku

Pro zájemce z řad studentů Sgagy

Erasmus+ Projekt CineCultural
Kdy? 5.-15. listopadu 2022
Kde? Chata Lodiar, Počúvadlo, SK,

Co? Projekt na téma kinematografie jednotlivých zemí a tvorba filmu – nemusíš mít shlédnuté všechny české klasiky, abys měl co sdílet a určitě budeš překvapen, kolik filmy o kultuře jednotlivých zemí prozradí!

Pro koho? Mladé ve věku 15-20 let, kteří se chtějí aktivně zapojit do projektu v mezinárodní skupině a rozmluvit se v angličtině a rozvíjet svoje schopnosti prezentovat, diskutovat a pracovat v týmu. A pochopit, kolik filmy o kultuře dané země prozradí!

Ubytování, strava i doprava jsou hrazeny Evropskou unií všem účastníkům!

Více info:

Tento projekt je pro všechny, které baví koukat na filmy a rádi by se dozvěděli více o tom, jak film může odrážet kulturu dané země. Také se účastníci dozvědí o jednotlivých fázích tvorby filmu a na závěr projektu si film zkusí natočit. 

Je to příležitost seznámit se s mladými z několika zemí (Slovenska, Maďarska, Česka a Portugalska) a skrze neformální vzdělávání (hry, prezentace, diskuse a hraní rolí…) se můžeš rozvíjet v klíčových dovednostech – abys byla/a připraven/á na výzvy života! 🙂 Objevit v sobě talenty, o kterých teď možná ještě ani nevíš. 

Jak akce probíhá? Každý den jsou 4 sessions (1,5h), během kterých účastníci pracují na konkrétních úkolech a zadáních v mezinárodní skupince.

Day 1 & 2: Budování týmu a seznamování se
Day 3 – 8: Práce na tématu projektu
Day 9 & 10: Reflexe toho, co jsme se naučili a loučení

Těšíme se na Tebe!  Pokud Tě to láká, přihlaš se co nejdříve.

Infopack: https://bit.ly/ink-cc-IP
Přihláška: https://bit.ly/ink-cc-apf

Chceš vědět ještě více? Kontaktuj Jana Kotzinová, kab.25 učitelka AJ, sgkotzinova@sgagy.cz,

Následující

Další aktuality