Ikony (2)
instagram (1)
facebook (1) (1)
englsih
Ikony (1)

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

Národní volejbalové centrum v Kladně

Jedinečné skloubení volejbalu a studia.

Do Kladna se sjelo reprezentační družstvo dívek, vedené trenéry Josefem Nohrou a Pavlem Starým. Pozvánku dostaly nejenom hráčky, ale i rodiče a zástupci jejich mateřských klubů. Všichni společně mohli vyzkoušet zázemí nového projektu Národního volejbalového centra.

V pondělí po příjezdu je nejdříve čekala návštěva partnerského Sportovního gymnázia Kladno. V odpoledních hodinách naše nejmladší reprezentantky absolvovaly první společný trénink se svými staršími kolegyněmi ročníku 2006 pod vedením hlavního trenéra NVC Jana Václavíka.

V úterý ráno byl na programu dělený trénink (posilovna/volejbal) ve sportovní hale BIOS, kterou vedl kondiční trenér Daniel Červenka. Závěrečné odpoledne si v extraligové hale kladenských Orlů zahrály všechny reprezentanty obou kategorií společně.

Hezkou tečkou bylo zakončení celé akce, kdy se dívky loučily. Jedna z hráček mladší kategorie emotivně poděkovala celé partě děvčat, která letos do projektu nastoupila. Po celou dobu panovala mezi dívkami skvělá kamarádská atmosféra bez rozdílu věku a to bylo pro všechny trenéry to nejcennější.

Zdroj: https://m.cvf.cz/mladez/nsc-aktuality/reprezentantky-rocniku-2007-08-si-vyzkousely-narodni-volejbalove-centrum-na-kladne-24941.html

Následující

Další aktuality