Ikony (2)
instagram (1)
facebook (1) (1)
englsih
Ikony (1)

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

Naše škola ve spolupráci s Krajským úřadem Středočeského kraje nabízí možnost zapojení žáků do programu CTM – centrum pro talentovanou mládež

Naše škola ve spolupráci s Krajským úřadem Středočeského kraje nabízí možnost zapojení žáků do programu CTM – centrum pro talentovanou mládež.

CTM Online je virtuální střední škola, ve které studenti v semestrálním režimu studují předměty dle vlastního výběru. Online kurzy fungují kdykoli a kdekoli, stačí připojení k internetu a touha se vzdělávat v oboru, ve kterém vidí svou budoucnost.

V našich kurzech dbáme na individuální přístup, maximální lektorskou podporu a detailní zpětnou vazbu. V nabídce máme přes 100 online kurzů v angličtině nejrůznějšího zaměření. Od IT po tvůrčí psaní. Středoškoláci se tak mohou setkat s látkou sahající až k prvním ročníkům vysoké školy.

Kurzy se mohou chlubit extrémní mírou dokončení ( 90 – 95 %) oproti běžným online kurzům MOOC. Motivovaní studenti se zájmem o konkrétní obor díky kurzům získají velkou výhodu v akademické dráze i budoucí praxi. A v neposlední řadě nedocenitelné znalosti odborné angličtiny, online vzdělávání a samostudia.

Finančně se podílí na studiu KÚ Středočeského kraje.

Kontakt a informace:

https://www.ctm-academy.cz/

jeanne.bockova@ctm-academy.org

Následující

Další aktuality