englsih
Ikony (1)

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

Středoškolský atletický pohár – vítězství dívek

Vítězstvím v okresním kole Středoškolského atletického poháru jsme postoupily do krajského kola. Děvčata z vyššího gymnázia prokázala sportovní dovednosti i nadšení. Slavily jsme vítězství ve všech disciplínách (jen skok vysoký 2. místo): Tereza Plochová (60 m, 200 m, 4×200 m, absolutní vítězství v počtu získaných bodů za výkony i ve srovnání s hochy), Jana Majtaníková (skok daleký, 2. místo skok vysoký, druhé místo v bodování mezi dívkami, 3. nejvyšší počet bodů mezi všemi závodníky i závodnicemi), Denisa Tenkrátová vyhrála 800 m, Natálie Červinková vyhrála vrh koulí, na vítězství štafety 4×200 se podílely Natálie Plochová, Adéla Vágnerová a Natálie Červinková. Blahopřejeme a těšíme se na výsledky v krajském kole!

Družstvo chlapců se umístilo na hezkém druhém místě, ze kterého se bohužel nepostupuje do dalších částí atletického poháru.